Facebook
Logo Facebook
Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>
A >> A

Sprzątanie magazynów Warszawa

Problem „brudnych magazynów” to przede wszystkim, ale nie wyłącznie, problem firm oferujących wynajem powierzchni magazynowych.

Klienci nierzadko pozostawiają po sobie magazyny pełne nie tylko kurzu, ale również mało i wielkogabarytowych rupieci, które nadają się tylko i wyłącznie do utylizacji.

W tej sytuacji watro skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy sprzątającej, która sprawienie rozwiąże problem „brudnego magazynu”, umożliwiając jego szybki dalszy wynajem.

Usługę sprzątanie magazynów w Warszawie kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów instytucjonalnych oraz osób prywatnych z terenu miasta Warszawa i okolic. Podejmujemy się kompleksowego sprzątania pojedynczych magazynów, jak również dużych hal magazynowych oraz mniejszych jednostek magazynowych pod wynajem.

Nasza oferta obejmuje:

  • opróżnianie magazynów z zalegających w nich przedmiotów,
  • sprzątanie powierzchni magazynowych,
  • dezynfekcję i deratyzację magazynów,
  • sprzątanie magazynów po zalaniach,
  • mycie okien i powierzchni szklanych.

Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem własnych urządzeń myjąco-czyszczących oraz środków czystości. Adekwatny dobór profesjonalnego sprzętu i detergentów do zakresu realizowanego zlecenia sprawia, że wszystkie prace porządkowe są przeprowadzane szybko i skutecznie, a Klient może całkowicie zapomnieć o problemie, jaki nastręczała mu konieczność oczyszczenia i uporządkowania powierzchni magazynowej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Poleska 3.

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarne
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.czyszczeniekostkibrukowej.waw.plczyszczenie kostki brukowej