Facebook
Logo Facebook
Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>
A >> A

Sprzątanie po zalaniach Warszawa

Nie potrzeba wielkiej powodzi, żeby przeobrazić pomieszczenie mieszkalne lub lokal użytkowy w nieużytek wymagający sporego nakładu czasu i pracy, aby przywrócić go do stanu pierwotnego. Wystarczy wadliwa instalacja wodno-kanalizacyjna, okresowe intensywne opady deszczu powodujące lokalne podtopienia, awaria lub błąd człowieka.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniach jest niezwykle żmudne i pracochłonne. Zależnie od skali zalania może wymagać usunięcia stojącej wody, opróżnienia pomieszczenia z uszkodzonych sprzętów i mebli, a także stałych elementów wyposażenia jak wykładziny dywanowe, a następnie jego gruntownego oczyszczenia i dezynfekcji. W takim przypadku najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej.

Usługę sprzątanie po zalaniach w Warszawie kierujemy do klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych z terenu miasta Warszawa oraz okolic.

Usługa obejmuje kompleksową obsługę zalanych pomieszczeń – od opróżnienia z uszkodzonych przez wodę sprzętów, mebli oraz innych elementów wyposażenia, aż po gruntowne czyszczenie i porządkowanie.

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu własnego sprzętu oraz środków czyszczących. Dzięki temu Nasi Klienci mogą się w pełni skoncentrować na innych działaniach wymagających ich zaangażowania – naprawie wadliwej instalacji lub przeprowadzeniu postepowania odszkodowawczego.

Zależnie od potrzeb Naszym Klientom możemy zaoferować również kompleksowe usługi związane z dezynfekcją i deratyzacją pomieszczeń.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Poleska 3.

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarne
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.czyszczeniekostkibrukowej.waw.plczyszczenie kostki brukowej