Facebook
Logo Facebook
Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>
A >> A

Sprzątanie przed kontrolą Sanepidu Warszawa

SANEPID to słowo spędzające sen z powiek wielu przedsiębiorcom działającym w szeroko pojętej branży spożywczej i nie tylko. Drążą przed nim restauratorzy, piekarze i cukiernicy, a także właściciele sklepów i lokali użytkowych.

Zamiast bać się wizyty SANEPIDu najlepiej odpowiednio się do niej przygotować. A w tym może nam pomóc profesjonalna firma sprzątająco-czyszcząca z wieloletnim doświadczeniem w branży. Znajomość oficjalnych procedur oraz „ulubionych” zakamarków pracowników SANEPID sprawia, że pracownicy Poleska 3 szybko i sprawnie przygotują każdy lokal do kontroli, która będzie już tylko czystą formalnością.

Usługę sprzątanie przed wizytą SANEPID w Warszawie kierujemy do wszystkich przedsiębiorców z terenu miasta Warszawa i okolic. W szczególności do restauratorów, właścicieli małej gastronomii oraz lokali usługowych, którzy z racji oferowanych usług mogą oczekiwać wyjątkowo drobiazgowych kontroli.

Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem własnego sprzętu oraz środków czyszczących. Dzięki temu Nasi Klienci mogą się skupić na formalnym przygotowaniu do wizytacji z SANEPIDu, zamiast martwić się o zaopatrzenie pracowników firmy sprzątającej w odpowiednie detergenty, narzędzia oraz niezbędne środki dezynfekujące.

Ponadto Naszym Klientom podpowiadamy jakie środki czystości i akcesoria higieniczne powinny być do dyspozycji pracowników na danym stanowisku pracy.

Klientów zainteresowanych możliwością jednorazowego skorzystania z naszych usług, jak również osoby rozważające możliwość nawiązania stałej współpracy z firmą sprzątającą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarne
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.czyszczeniekostkibrukowej.waw.plczyszczenie kostki brukowej