Facebook
Logo Facebook
Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>
A >> A

Sprzątanie restauracji w Warszawie

Każdy restaurator wie, że na sukces restauracji składa się wiele czynników – jakość i świeżość serwowanych posiłków, jakość obsługi kelnerskiej, wystrój wnętrza, czystość… Niestety nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnianie pracowników odpowiedzialnych tylko i wyłącznie za utrzymywanie sal restauracyjnych i toalet w czystości.

Rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątająco-czyszczącej. Usługę sprzątanie restauracji Warszawa kierujemy przede wszystkim do Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolic. W ramach usługi oferujemy kompleksowe sprzątanie pomieszczeń małej, średniej i dużej gastronomii.

Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem własnego sprzętu myjąco-czyszczącego oraz detergentów. Dzięki temu Nasi Klienci ponosząc jeden koszt mogą zapomnieć o wszystkich problemach związanych z regularnym sprzątaniem restauracji – od zaopatrzenia pracowników w odpowiednie środki czyszczące, po dopilnowanie rzetelnego i skrupulatnego wykonywania prac porządkowych.

Sprzątamy:

  • sale restauracyjne,
  • sale bankietowe,
  • korytarze,
  • pomieszczenia pracownicze,
  • kuchnie (Zachęcamy do bliższego zapoznania się z usługą sprzątanie kuchni Warszawa),
  • ogródki letnie,
  • tarasy,
  • toalety.

Zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta istnieje możliwość połączenia usługi sprzątanie restauracji z innymi usługami oferowanymi przez firmę Poleska 3, m.in.: mycie okien, pranie dywanów i czyszczenie wykładzin, czyszczenie kostki brukowej czy deratyzacja.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarne
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.czyszczeniekostkibrukowej.waw.plczyszczenie kostki brukowej