Facebook
Logo Facebook
Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>
A >> A

Sprzątanie na terenie Warszawy i okolic

W Warszawie powstaje coraz więcej firm, świadczących usługi sprzątające. Nie jest jednak łatwo znaleźć firmę, która wykonuje szereg czynności składających się na perfekcyjne utrzymanie czystości w każdym pomieszczeniu biurowym. Poleska 3 jest firmą oferującą kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, w związku z czym możemy się pochwalić, że zaufało nam wielu szanowanych, a zarazem wymagających klientów.

Poleska 3 to firma z bardzo dużym doświadczeniem, działająca na rynku w Warszawie od 1992 roku. Oferujemy usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji oraz sprzątania w Warszawie oraz okolicach. Zapewniamy profesjonalne usługi związane z utrzymaniem czystości, skierowane szczególnie do właścicieli firm (sprzątamy m.in. pomieszczenia biurowe, sale użytkowe).

Nasza firma w ramach sprzątania dokładnie czyści powierzchnię oraz wykonuje takie specjalistyczne zabiegi jak: pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin, zabezpieczenie podłóg powłokami polimerowymi, konserwacja oraz nabłyszczanie podłóg, krystalizacja i polerowanie marmurów. Kompleksowo sprzątamy także zaplecza kuchenne oraz gastronomiczne.

 

 

Świadcząc nasze usługi w Warszawie i okolicach, dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony. Dbamy o najwyższą jakość usług sprzątania, każda nasza praca jest dokładna, staranna a przede wszystkim szybka. Nasza ekipa sprzątająca składa się z osób sumiennych oraz doświadczonych w branży. Kładąc duży nacisk na profesjonalizm w sprzątaniu, używamy jedynie najwyższej jakości środków czystości. Czyszczenie wykonujemy wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem. Wykfalifikowany personel, bardzo dobry sprzęt i doświadczenie składają się na efektywność naszego sprzątania.

 

ecolab
swish
cid lines
saneChem


 

Dzięki naszej pracy Państwa biura w Warszawie będą lśniły czystością. Poza wykonywaniem szerokiej oferty usług z zakresu czyszczenia i sprzątania, zajmujemy się także sprzedażą profesjonalnych środków czystościowych oraz odczynników chemicznych.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która w sposób kompleksowy zajmuje się sprzątaniem, polecamy zapoznać się z naszą ofertą. Poleska 3 – skuteczne sprzątanie w Warszawie i okolicach!

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarne
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.czyszczeniekostkibrukowej.waw.plczyszczenie kostki brukowej